Závěrečná prezentace projektu Příběhy našich sousedů hotova

20. 4. jsme na radnici odprezentovali závěrečnou prezentaci našeho projektu. Představení jsme si nacvičili ve velkém gotickém sále a po obědě následovala soukromá prohlídka radnice díky mamince jedné z autorek projektu, za což moc děkujeme. Prezentace i přes malou počáteční nervozitu proběhla skvěle. Na první příčce jsme se bohužel neumístili, ale my jsme se svým výkonem maximálně spokojení. Zaslouženou výhru získal tým ze školy ve Velkém Beranově s příběhem paní Dagmar Halasové. Posíláme veliké gratulace. Všichni soutěžící dostali pytel plný odměn. Doufáme, že budeme mít příležitost zopakovat si tuto zkušenost i příští rok. 

autor: Richard Suchý, 6. B

Vedení školy děkuje paní učitelce Veronice Dvořákové a všem zúčastněným žákům za skvělou práci, kterou na projektu odvedli. Můžeme být velmi pyšní na to, jak žáci pod vedením paní učitelky reprezentovali naši školu. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Paměť národa


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny