Výlet do Vídně

Dne 13.11. 2023 třídy 8.A a 8.B jely na výlet do Vídně. Paní průvodkyně, která s námi jela autobusem, nám povídala informace o Vídni. První zastávka byla u zámku Schönbrunn, kde jsme si prošli zámecký park. Potom jsme se přesunuli do centra města. Tam jsme viděli sídlo Habsburků Hofburg a katedrálu sv. Štěpána. Dále jsme navštívili Přírodovědecké muzeum, kde byly expozice zvířat, minerálů a dinosaurů. Zbytek podvečera

jsme strávili na vánočních trzích u radnice. Kolem trhu byla krásná barevně svíticí výzdoba a malé ruské kolo. Počasí nám tolik nepřálo, protože pršelo, ale zase nám to dávalo jinou atmosféru. Všichni jsme si to moc užili a děkujeme p. Vodrážkové, p. Kočkové a p. Kabátkové za organizaci výletu. 

autor textu i fotografií: Tereza Valenová, 8. B


Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet do Vídně


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny