Výlet 6. B

S třídou 6.B jsme si udělali dvoudenní výlet, abychom blíže poznávali různá místa našeho kraje. První den jsme se vydali do Telče, kde jsme se nechali provést renesančními sály zámku, z úst paní průvodkyně jsme se dozvěděli něco o jeho historii a prohlédli si jeho okolí včetně zámeckého parku. Navštívili jsme Muzeum techniky, kde jsme si prohlédli pro děti již neznámé techniké vybavení domácností, které používaly naše babičky. Někteří překonali strach z výšek a návštěvu Telče jsme tedy mohli zakončit výstupem na rozhlednu, kde jsme se potěšili výhledem na Telč a její okolí.

Další den jsme vyrazili do Žďáru nad Sázavou a k blízké Pilské nádrži, kde jsme využili krásného prostředí a zdejšího bohatého sportovního vybavení a strávili celý den hraním her – minigolfem, discgolfem, fotbalem a volejbalem.

Oba výlety jsme si báječně užili a už se zase těšíme na další.

autor: Mgr. Magdaléna Veselá


Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet 6. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny