Úžasné dny s Úžasným divadlem fyziky

Ve středu 4. a ve čtvrtek 5. ledna měli všichni žáci 2. stupně možnost setkat se naživo se známým ÚDiFem. Tuto možnost přichystat 2 projektové dny jsme získali díky dotaci a programu Magistrátu města Jihlavy „PROJEKTY V OBLASTI VÝUKY A VZDĚLÁVÁNÍ“.

Každý žák si odnesl výrobek z dílničky (3 typy výrobků), prošel si laserovým bludištěm a světelnou šifrovací hrou, která v České republice nemá obdoby a jejíž součástí byl i dvoumetrový krasohled. Science show ukázala mimo jiné i několik nebezpečných pokusů, např. elektrický výboj za pomoci tuhy, cedník jako obdoba Teslova generátoru, mladší viděli např. pokusy s obřím Van der Graaffovým generátorem. 

Za sebe bohužel musím dodat, že několik žáků ukázalo, že ať je osobnost učitele a náplň hodiny jakákoli, nechtějí své nevhodné chování a negativní postoj k práci změnit. 

autor: Mgr. Marie Palánová

Vedení školy děkuje paní učitelce Marii Palánové za velmi  náročnou několikadenní organizaci těchto projektových dnů. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Úžasné divadlo fyziky


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny