Učíme se navzájem

V posledním měsíci se čtvrťáci v hodinách přírodovědy proměnili v učitele. Rozdělili se na týmy a postupně svým spolužákům představili ekosystémy park, řeka, pole, rybník a louka. Vytvořili velice zdařilé prezentace, donesli názorné ukázky, vymysleli úkoly, opravovali cvičení v pracovních sešitech, ale hlavně se nebáli předstoupit před své spolužáky, předat jim své znalosti a trpělivě odpovídat na jejich dotazy. Většina z nich ukázala, že umí skvěle spolupracovat. A i když se možná někdy někde objevila malá nesrovnalost, jistě se z ní poučíme a příště budeme ještě lepší. Děti si za svou přípravu i odučenou hodinu zaslouží velkou pochvalu.

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data

Učíme se navzájem


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny