Tandemová výuka ve druhých třídách

Poprvé jsme vyzkoušeli s našimi druháčky speciální hodinu českého jazyka vedenou v tandemu. Připravily jsme si několik různých aktivit na procvičení učiva o tvrdých a měkkých souhláskách - práce s interaktivní tabulí, tabulkami, očíslovanými kartičkami rozmístěnými po třídě, pracovními listy, ve dvojicích. Pro děti byla podle jejich vyjádření hodina atraktivní, rychle utekla, a přitom si velmi intenzivně procvičily své znalosti. 

Už teď se všichni těšíme na další tematicky zaměřenou hodinu, kde využijeme tvořivosti, nápadů a osvědčených i nových metod dvou kolegyní.

autorky: Mgr. Romana Kovářová a Mgr. Adriana Binková 


Zobrazení: Alba | Podle data

Tandemová výuka ve druhých třídách


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny