Tábor - výlet 4. B

V květnu jsme se vydali na výlet do města Tábor, kde jsme navštívili Husitské muzeum. Expozice je interaktivní, snažili jsme se uzvednout modely husitských zbraní, oblékli si drátěnou košili, zhlédli naučná videa, poslechli si husitský chorál, pracovali na dotykových obrazovkách, řešili různé kvízy a hry atd. Zchladili jsme se v podzemí pod Žižkovým náměstím a pokračovali do Muzea čokolády a marcipánu. Dozvěděli jsme se, kde roste kakaovník, odkud čokoláda pochází a jak se vyrábí. V čokolaterii si někteří z nás koupili i tekutou čokoládu a zamlsali si. Nakonec jsme z marcipánu tvořili dárečky pro rodiče. Výlet se nám vydařil!

autor: Mgr. Kamila Dubová


Zobrazení: Alba | Podle data

Tábor - výlet 4. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny