Špejlování - naši opět mistři!

V úterý 13. 6. proběhla na SŠ stavební Jihlava soutěž pro žáky ZŠ, druhá v tomto měsíci. Tentokrát ve stavbě mostů ze špejlí, most musel splňovat určité podmínky. V tomto případě jsme vsadili čistě na dívčí týmy, které se poctivě připravily i za pomoci rodičů a příbuzných. Vyhrál most, který měl největší poměr mezi unesenou hmotností (jako zátěž sloužil barel s vodou) a vlastní hmotností. Z jihlavských škol jsme dosáhli nejlepšího umístění, celkově naše družstva obsadila 2. (nejlehčí most) a 3. místo (Numero uno - nejtěžší most). Zároveň náš úspěšnější tým Bořky stavitelky byl nejmladším týmem. Všechna družstva měla k dispozici asistenta z pořádající školy. A tak jsme se setkali i s našimi bývalými žáky. 

Moc děkujeme rodičům, kteří reagovali na výzvu a pomohli děvčatům s přípravou.

autor: Mgr. Marie Palánová

Vedení školy gratuluje a děkuje žákům za skvělou reprezentaci školy a paní učitelce Marii Palánové za přípravu žáků na soutěž.


Zobrazení: Alba | Podle data

Špejlování


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny