Soutěž Zemědělství a lesnictví na Vysočině

V pátek 26.4. se uskutečnilo krajské kolo soutěže „Zemědělství a lesnictví na Vysočině“.

Na Krajském úřadě Kraje Vysočina nejprve všechny účastníky přivítali členové Rady Kraje Vysočina a vedení krajského úřadu. Následoval hodinový písemný test znalostí. Na nádvoří byly potom připraveny interaktivní soutěže – poznávání semen různých plodin a dalších přírodnin, řešení otázek z oboru včelařství, za obor lesnictví byla disciplína řezání dřeva a sekání sekerou.

Soutěžících se v letošním roce zúčastnilo opravdu hodně. Zástupci našeho kola se umístili v první polovině, což je skvělé a Markétě i Jakubovi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

autor: Zuzana Kabátková


Zobrazení: Alba | Podle data

Soutěž Zemědělství a lesnictví


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny