Školní výlet 9. B

Ve čtvrtek 24.6. jsme se sešli na vlakovém nádraží a vyrazili jsme vlakem směr Přímělkov. Pěší cestou jsme se vydali z Přímělkova ke zřícenině hradu Rokštejn, kde jsme nabrali síly a energii pořádnou svačinou – i dál jsme totiž pokračovali pěšky kolem řeky a lesem, místy to bylo náročnější - vypadalo to, že se pohybujeme  v pralese :)

Kořeny, vysokou trávu, kameny i kopřivy jsme ale nakonec hravě překonali a přes Bítovčice jsme dorazili do Luk nad Jihlavou, odměnili se obědem, zmrzlinou a dalšími dobrotami a odpoledne jsme se vrátili zpátky do Jihlavy. Všichni tuto akci hodnotíme jako suprovou, výlet jsme si i přes malou účast ostatních spolužáků užili.

Autor: Schwarzová Míša


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny