Sharing fun memories – eTwinning

Třídy 8.B a 9.B se zapojily do eTwinningového projektu, kde sdílely své zábavné a humorné vzpomínky.

Probrali jsme, proč jsou tyto vzpomínky důležité a potom každý sepsal svou vzpomínku. Součástí projektu bylo i několik schůzek přes zoom, kde se projekty mohly prezentovat. (Ne vždy byl určený čas vyhovující)

Na závěr projektu každá třída připravila nástěnku plnou vzpomínek, kterou jsme sdíleli do projektu.

Jak to vidí žáci?

Dne 30. 5. 2024 jsme ve třídě 8.B s půlkou p. uč. Vodrážkové v angličtině prezentovali naše projekty "FUN MEMORIES", které jsme si připravili předchozí hodiny. Přes notebook jsme si volali s paní učitelkou z Turecka, která nás poslouchala a střídali jsme se s našimi projekty u tabule. Byla to pro nás zábava a zpestření hodiny. I když jsme byli trochu nervózní, paní nám řekla, že jsme měli zatím nejlepší angličtinu ze všech zemí, a to nás potěšilo.

 

autorky: Mgr. Lenka Vodrážková + Tereza Valenová 8. B


Zobrazení: Alba | Podle data

Sharing fun memories – eTwinning


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny