Projektový den v 7. B

Ve středu 4. 5. vyrazila třída 7.B do Muzea nové generace ve Žďáru nad Sázavou, kde pro ni byl připraven výukový program Mnich jako renesanční člověk. Muzeum se nachází v bývalém cisterciáckém klášteře (založeném ve 13. stol. a zrušeném za josefinských reforem 1784) a nyní je součástí zámku Kinských. Je plné multimediálních prvků v krásných prostorách. Kromě společné práce a práce ve skupinách měly děti díky audioprůvodci možnost si prostory projít také samy. Zatímco při obědě v blízkosti Zelené hory ještě krásně svítilo sluníčko, vzápětí na zpáteční cestu začalo pršet. Mnozí to však brali jako zpestření cesty pěšky přes město na autobus.

autor: Mgr. Marie Palánová


Zobrazení: Alba | Podle data

Projektový den v 7. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny