Vítejte mezi námi!

Nastal nový školní rok a s tím i nástup nových žáků do naší školy.

Ve středu 31. srpna se konala tradiční pohádková škola. Pod vedením paní učitrlky Petry Kazatelové připravili žáci 6. tříd pohádkovou stezku plnou úkolů pro naše budoucí žáky. Ti mohli ukázat své vědomosti a dovednosti v doprovodu rodičů, sourozenců i prarodičů. Po splnění všech úkolů dostaly děti od své paní učitelky diplom za účast.

V letošním roce byla na pohádkové škole rekorní účast. Děkujeme všem dětem, rodičům i prarodičům, že se za námi přišli podívat a poznali, jak to u nás ve škole vypadá.

Velké poděkování patří paní učitelce Petře Kazatelové a dětem z 6. tříd za skvělou organizaci akce, paní učitelce Romaně Kovářové a paní učitelce Kateřině Bogdány za milá slova, kterými vyprovázely své svěřence vstříc školním povinnostem.

První školní den přišel prvňáčky do třídy pozdravit pan Tomáš Koukal, vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy, pan Daniel Škarka, člen Rady města Jihlavy pro oblast školství, kultury a tělovýchovy a pro oblast sociálních věcí, a doprovodila je také paní ředitelka Andrea Frolíková. Společně popřáli dětem i rodičům krásný vstup do nového školního roku.

autor: Mgr. Markéta Pfeiferová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Pohádková škola


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny