Paměť národa - Příběhy našich sousedů

Po dlouhých sedmi měsících práce, po cestě na nahrávání do Uherského Hradiště, po sestříhání krátkého videa, které popisuje pamětníkův život, přišla 15.3.2023 prezentace života Jiřího Hudečka - našeho pamětníka. Pětičlenný tým složený z Adély Hudečkové, Adély Koděrové, Lindy Kohoutové, Elen Stanzelové a Richarda Suchého, si připravil týden předtím program jak odprezentovat život pana Hudečka, ovšem po týdením lyžařském kurzu se na radnici vydal s náhradním programem sám Richard Suchý s vedoucím týmu panem učitelem Skoumalem, samotná prezentace a reprezentace školy se vyvedla skvěle, z radnice si odnesly i dárky a certifikáty.

více informací zde: https://www.pribehynasichsousedu.cz/jihlava/jihlava-2022-2023/hudecek-jiri/

autor: Richard Suchý, 7. B

Vedení školy děkuje všem zúčastněným žákům za svědomitou a skvěle odvedenou práci a Richardovi Suchému za vynikající reprezentaci školy. Dále děkujeme paní učitelce Veronice Dvořákové a panu učiteli Janu Skoumalovi za odborné vedení a přípravu žáků. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Paměť národa


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny