Paměť národa 2024

Už po třetí se tým z 8.B složený z Adély Hudečkové, Adély Koděrové, Richarda Suchého, Denisy Krajčové a Elen Stanzelové rozhodl pracovat na projektu Paměť národa. Letos zvolili snad to nejtěžší, co mohli, a to sice si připravit animaci, kvůli které museli jet dvakrát do Prahy. Obě cesty si užili a odvedli skvělou práci, kterou 20. 3. 2024 zakončili závěrečnou prezentací v Dělnickém domě. Porota tým chválila. Celý tým děkuje paní učitelce Cápalové za výborné vedení a za ochotu s nimi na tomto projektu pracovat.

Na naší animaci se můžete podívat na následujícím odkaze: https://www.pribehynasichsousedu.cz/jihlava/jihlava-2023-2024/recova-marie/

Autor: Richard Suchý, 8. B

Vedení školy děkuje všem žákům, kteří se účastnili projektu za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k úspěšnému zakončení. Také děkujeme paní učitelce Cápalové za účast v tomto projektu.


Zobrazení: Alba | Podle data

Paměť národa 2024


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny