Mladý chemik na SPŠCH Brno

V týdnu před Vánoci se postupující žáci školního kola soutěže Mladý chemik zúčastnili dalšího kola, tentokrát na Střední průmyslové škole chemické v Brně. Po absolvování písemného testu na ně za odměnu čekal doprovodný program této střední školy. Prohlédli si budovu, chemické laboratoře a odborné učebny, poslechli si vánoční písně tamějšího sboru studujících chemiků, nejvíce je však zaujala show s pokusy z Fakulty chemické VUT Brno a pokusy ze SPŠCH. 

Zároveň slavíme velký úspěch, žákyně Jaroslava Hamžová se bravurně probojovala do dalšího, tedy celorepublikového kola. Gratulujeme!

https://www.zstgm-ji.cz/skolni-kolo-mladeho-chemika/

autor: Mgr. Veronika Rédlová

Vedení školy gratuluje Jaroslavě Hamžové za skvělé umístění, všem zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci školy a paní učitelce Veronice Rédlové za přípravu a motivaci žáků.


Zobrazení: Alba | Podle data

Mladý chemik


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny