Masaryčka hledá talent!

Masaryčka hledá talent, tak se jmenuje nová a doufejme, že stálá tradice na naší škole. Porota rozhodování neměla lehké, účastníci byli z prvního i druhého stupně. Obecenstvo bylo také z obou stupňů a drželi palce nejen svým favoritům, ale i všem ostatním. Nakonec z prvního stupně třetí místo získaly Míša Kolářová a Anička Procházková, druhá skončila Viky Bínová a na prvním místě se umístil Vojta Franěk. Z druhého stupně má třetí místo Viky Přibylová, druhá je Adéla Koděrová a první místo si vyzpívala Natálie Kolářová.

autor: Ríša Suchý, 6. B (porotce)

Vedení školy gratuluje všem účastníkům soutěže, výkony byly naprosto dokonalé.

Děkujeme paní učitelce Veronice Dvořákové a všem kolegům a žákům za pomoc s organizací. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Soutěž talentů


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny