Maminky, všechno nejlepší!

Blíží se Den matek, a proto jsme si tento týden povídali hodně o maminkách. Naučili jsme se básničku, vyrobili přáníčko, přemýšleli jsme, jak můžeme mamince pomáhat, četli jsme i recitovali. Téma dnešního dne nám udala tajenka z vyluštěné křížovky. MAMINKA. Dnes jsme se zaměřili hlavně na popis naší maminky. Po náležité přípravě jsme se pokusili napsat, jaká naše maminka je. Jak vypadá, co má ráda, proč je pro nás důležitá. Myslím, že nejedna maminka bude při čtení práce svého dítěte dojatá. Není krásné, když žáček 2. třídy napíše, že „maminka je naděje“ nebo „maminka pro mě znamená všechno“?

Milé maminky, k Vašemu svátku Vám posíláme velikou pusu a přejeme Vám jen to nejlepší. Máme Vás moc rádi!!!

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data

Maminky, všechno nejlepší!


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny