Maminkám k svátku

Paní vychovatelka Lazárková si pro nás připravila výtvarný workshop. Už jste někdy malovali žehličkou? I pro většinu z nás to byla novinka! Tato technika se nazývá enkaustika a je založena na malování horkým voskem právě pomocí speciální žehličky.

Práci jsme zahájili výběrem barev. Sladit k sobě správně barvy je první krok k úspěchu. Ty se pak nanesly na žehličku, a tou jsme na papíře mohli vykouzlit krásné obrázky. Po zaschnutí stačilo naše dílko přeleštit a doplnit rámeček. Motivy květin určitě potěší všechny naše maminky, které v neděli oslaví svátek.

Paní vychovatelce děkujeme za skvělou lekci a všem maminkám přejeme k jejich svátku jen to nejlepší!!!

autor: Mgr. Hana Wenigová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Maminkám k svátku


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny