Máme svoje letadlo

Pátek 16. června byl velký den pro téměř dvacítku žáků z 6. - 8. tříd naší školy, kteří šli po vyučování na Skalku otestovat svou celoroční práci odváděnou v technickém kroužku. Kroužek vedl nezištně náš bývalý žák Petr Musil, který od příštího roku bude studovat na VUT. Společně s dětmi na podzim vybrali, čemu se budou v kroužku věnovat. Zvítězila konstrukce letadla na ovládání. A tak první hodiny kroužky byly věnovány teorii, návrhy na 3D tiskárnu a až pak došlo na vlastní modelařinu. Občas se do kroužku přineslo jiné fyzikální téma např. natáčení YouTube příspěvku s vysvětlením funkce měniče.

Jak testování dopadlo, můžete zhlédnout na https://www.youtube.com/watch?v=yJUrAFTolXo

autor: Mgr. Marie Palánová


Zobrazení: Alba | Podle data

Vyrobili jsme letadlo


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny