LVK Jeseník 2023

Na začátku března vyjeli někteří žáci ze 7., 8. a 9. tříd na lyžařský výcvikový kurz, který se tentokrát odehrával v Jeseníku na Červenohorském sedle. Naši mladí lyžaři pilovali svůj styl lyžování, ale také se během relaxačního odpoledne uprostřed náročného týdne podívali do místního bazénu, každý večer se zúčastňovali večerních programů a užili si spoustu zábavy. Pokud chcete nahlédnout do našeho akčního týdne, posíláme foto i s odkazem pro stažení všech fotek a videí.

 

https://uloz.to/folder/r1ulM2wWL8NM#!ZGEvMGR2Z2WzBJL2ZwWzBGIwL2AxMH1BBRj1oKIkGTcOAJR5At==

(heslo: LVKJESENIK)

autor: Mgr. Veronika Rédlová

Vedení školy děkuje paní učitelce Lence Kočkové za organizaci lyžařského kurzu, paní učitelce Rédlové, Morské, Vítů, Kabátkové a Frolíkové za náročnou účast na kurzu a vytvoření nezapomenutelných zážitků. 


Zobrazení: Alba | Podle data

LVK Jeseník 2023


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny