Kariérové poradenství v 9. ročníku

Také v tomto školním roce naše škola nabízí programy i individuální konzultace vedoucí ke správnému výběru střední školy. V minulých dnech žáci 9. tříd navštívili úřad práce, kde je jeho pracovnice seznámila se zdroji k vyhledávání informací o budoucí škole a také s funkcemi úřadu práce. Inspirací a motivací ke studiu mohlo být také povídání o studijní cestě po Taiwanu z úst letošního maturanta jihlavského gymnázia Štěpána Taláčka, kterého za úspěchy v soutěžích podpořil při cestě Kraj Vysočina a Město Jihlava. Tuto přednášku zhlédli i žáci 8. ročníku, tak snad zájemců o řešení olympiád a zapojení do jiných soutěží přibyde. 

autor: Mgr. Marie Palánová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Kariérové poradenství v 9. ročníku


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny