"I've never met a tie-dye shirt I didn't like."

Žáci osmého ročníku museli být velmi trpěliví, než spatřili výsledek své třítýdenní práce - tričko ve stylu “tie - dye”.

K této práci jsme přistupovali zodpovědně. První týden se žáci domluvili, jaké barvy budou používat a proč. Například zelená je barva klidu a modrá barva -  barva inspirace. Následující týden jsme už kouzlili nad bílými tričky a batikovali  je. Všichni jsme používali stejné barvy, ale každé tričko je jiné a vyjímečně. Stejně jako my, každý z nás je individuální.

 A závěrem bylo, že jsme si všichni oblékli trička a hráli anglické hry.

Bylo to krásné zakončení školního semestru. :) 

autor: Mgr. Solomiia Makovska


Zobrazení: Alba | Podle data

"Tie - dye" tričko


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny