Exkurze Pleas

Třída 8. B

Exkurze Pleas Třída 8.B se vydala dne 23.06.2022 do firmy Pleas nacházející se v Havlíčkově Brodě. Firma Pleas vyrábí oblečení. Prošli jsme pletárnou, barvírnou, stříhárnou, konfekcí a balením. Vyrábění oblečení se zdálo být jednodušší, než jsme viděli jak to doopravdy chodí. Myslím, že se každý z nás začne učit, aby nemusel pracovat takhle a dělat každý den to samé v depresivní továrně. Na jednu stranu to bylo zajímavé a aspoň jsme poznali jak to chodí. Zaujaly nás velké stroje a dozvěděli jsme se jak fungují. Nejlepší část ale byla, když jsme vyšli z továrny a exkurzi zakončili na dobrém jídle v Havlíčkově Brodě na náměstí.                  

 

autoři:

Adam Vítek - Kapr  :(

Markéta Janáčková - Žabička :)

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny