Exkurze do firmy BOSCH

V pondělí 9. 1. zájemci z řad deváťáků mohli navštívit pracoviště Pávov. Většina exkurze proběhla ve školícím středisku firmy, která v Jihlavě zaměstnává víc jak 4 000 lidí. Jihlavská pobočka je největší v ČR a v současnosti se připravuje na výrobu komponentů do elektromobilů. I tak nám naši průvodci představili přetrvávající nevýhody těchto vozů, především velkou hmotnost baterií. Žáci měli možnost vyzkoušet manipulaci s roboty, prohlédli si CNC stroje a také pájeli, což jim šlo skvěle díky projektovému dni minulý týden. Nejšikovnější byla Elen. Rovněž v testu z technických znalostí naši žáci obsadili v souboji s jinou ZŠ všechna přední místa, Linda byla absolutním vítězem s plným počtem bodů.

autor: Mgr. Marie Palánová


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze do firmy BOSCH


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny