Exkurze 9. B v Praze

Náročný program v úterý 5. 9. jsme začali v Národním památníku hrdinů heydrichiády v Resslově ulici, kde skončil život statečných parašutistů. Od průvodkyně jsme se dozvěděli nové informace, které ve filmovém zpracování byly trochu odlišné od skutečnosti. Poté následovala prohlídka nové i historické budovy Národního muzea, krátká přestávka a pak procházka historickým centrem směrem k Valdštejnské zahradě a Poslanecké sněmovně. Tam jsme byli svědky právě probíhající tiskové konference, jednání v hlavním sále i plna dalších kuloárních jednání a měli jsme i možnost položit otázky ministru práce a sociálních věcí. 

autor: Mgr. Marie Palánová


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze 9. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny