Dopravní výchova v praxi

Děti ze 4. A si na dnešní den objednaly krásné slunečné podzimní počasí a vyrazily na dopravní hřiště. V naší výbavě nechyběla cyklistická přilba, vydatná svačina, notná dávka sebevědomí či naopak trocha nejistoty. Po důkladné teoretické přípravě v nové učebně jsme vyrazili na dopravní hřiště. Nejprve jsme trasy natrénovali bez kola, pak jsme se vrhli na ježdění. Někdy nám chvíli trvalo, než jsme se s půjčeným kolem skamarádili, ale nakonec jsme jízdu i s ukazováním změněného směru jízdy všichni zvládli. Uvědomujeme si, že máme v dopravních předpisech a v ježdění ještě značné rezervy, ale snad se nám do jara, kdy budeme skládat cyklistické zkoušky, podaří v jízdě i pravidlech zdokonalit. Tak nám držte palce!

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data

Dopravní výchova v praxi


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny