Den svatého Patrika

Dnes jsme si připomněli patrona Irů – svatého Patrika a tradice s ním spojené. Do školy jsme vyrazili v zeleném oblečení a moc nám to všem slušelo. Během dne jsme museli  hledat písmena, ze kterých jsme postupně skládali téma dnešního dne. S každým písmenem přišel nový úkol. Zdolávali jsme úkoly z češtiny, matematiky i zeměpisu. I když jsme byli posilněni svačinkou od maminky, vyvedené v zelené barvě, třetí hodina nás zničila. S Honzou Onderem jsme se pokoušeli naučit irský tanec, a to byla pro většinu vyčerpávající disciplína. V angličtině jsme nabrali další síly při krátkém videu. Vybavili jsme se novými slovíčky, básničkou i písničkou. V poslední hodině jsme se seznámili s leprikónem Lolem a jeho kamarádkou. Ti nám poradili, jak si zapamatovat barvy duhy. A protože se nám podařilo zdolat všechny překážky, našli jsme na konci duhy malý poklad. Asi ho tam pro nás schoval nějaký leprikón…

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data

Den svatého Patrika


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny