Den prevence dětských úrazů

V rámci projektu Kraje Vysočina se čtvrťáci zúčastnili 3 hodinového programu. Akci pořádal Oblastní spolek Českého červeného kříže ve Žďáře nad Sázavou ve spolupráci s HZS Kraje Vysočina a Městskou policií Jihlava. Děti se formou her učily základům první pomoci, jak nebezpečným situacím předcházet, jak přivolat pomoc atd. Během programu si děti vyzkoušely umělé dýchání nebo ošetření otevřené rány. Na stanovištích s dětmi pracovali i studenti střední školy Farmeko. Velkým zážitkem pro ně byla prohlídka hasičského auta. Žáci si program velice užili a získali mnoho nových poznatků a zkušeností.

autor: Mgr. Kamila Dubová


Zobrazení: Alba | Podle data

Prevence dětských úrazů


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny