Chemická soutěž Mladý chemik

Na začátku března se konalo další kolo chemické soutěže Mladý chemik na Střední průmyslové škole chemické v Brně. Jaroslava Hamžová, žákyně 9.B, se 3. kola zúčastnila a dosáhla neuvěřitelného výsledku - umístila se šestá a dostala hodnotné ceny. Aby docílila tohoto úspěchu, porazila 2 261 žáků. Dlouhodobě pracovala, získávala jak teoretické znalosti, tak i ty praktické. Ve školní chemické laboratoři na T.G.M. se připravovala na laboratorní práce v odpoledních hodinách, dokonce i o jarních prázdninách. Zaslouženě jí patří velká gratulace! 

autor: Mgr. Veronika Rédlová

Vedení školy děkuje Jaroslavě Hamžové za vzornou reprezentaci školy a paní učitelce Rédlové za pomoc a přípravu žákyně.


Zobrazení: Alba | Podle data

Mladý chemik


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny