Čerti - mocnosti pekelné

V úterý jsme měli Projekt Mikuláš, čert a anděl. V ČJ jsme psali pravopisné cvičení s tímto tématem, pracovali na interaktivní tabuli a přečetli si pohádku o rostlině kopytníku evropském, který nám roste jako památka na čerta. V M jsme počítali délku čertovských řetězů, váhu hříchů a počet andělů. V HV jsme si zazpívali píseň ,,Byla jedna Káča“ a rozhýbali se u písně ,,Rohy, kožichy, kopyta, ocas“, až se nám některým zapletl jazyk. Byli jsme vyzdobeni čertovskými maskami, které jsme si vyrobili, o to se nám učilo veseleji.

Velmi nás bavila stezka s čertími úkoly, kterou pro spolužáky připravila třída 7.B. Moc jí děkujeme!

autoři: žáci 4.B a tř.uč.Kamila Dubová


Zobrazení: Alba | Podle data

Čerti - mocnosti pekelné


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny