Bezva adaptační kurz

V druhém zářijovém týdnu se třídy 6.A a 6.B zúčastnily adaptačního kurzu v rekreačním středisku Meziříčko. Na kurzu jsme si vyzkoušeli mnoho zábavných aktivit vedených zkušenými instruktory. Různé hry a aktivity nás učily vzájemné spolupráci a každý z nás mohl přispět k řešení úkolů. Při plnění úkolů jsme se častokrát nasmáli a poznali se také lépe s novými spolužáky. Nejvíce se nám líbily aktivity jako hrané scénky, kreslení obrázků ve dvojicích bez mluvení, posouvání se po zemi – laně, kdy jsme se měli řadit podle výšky a to opět bez možnosti mluvení a šlápnutí mimo lano. Velmi nás bavil akční paintball, lezení přes vysokou síť, střílení na terče, koulení se v nafouknutých koulích „bumperech“, natáčení reklamního videa nebo scénky z filmu a dále hry, při kterých jsme se i trochu zapotili – Virus a Evoluce. Také jsme se na místním rybníku projeli na raftech a díky teplému počasí se i vykoupali. O skvělou zábavu jsme na našem adaptačním kurzu tedy rozhodně neměli nouzi.

autor: Mgr. Magdaléna Veselá a třídy 6.A a 6.B

Vedení školy děkuje za organizaci adaptačního kurzu. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Adaptační kurz


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny