Adventní čas ve 4. A

Přípravy na advent začaly vymýšlením vánočních příběhů. Dva z nich, od Verunky a Domči, si můžete během svátků poslechnout v Českém rozhlasu Vysočina v pořadu Vánoční pohádky od dětí z Vysočiny 2023. Dětem blahopřejeme k tomu, že jejich práce byly vybrány. Připravili jsme si také adventní krabičky, aby do nich mohl být ukrytý osobní adventní úkol s malým dárečkem pro každého. Každý den jsme ve třídě pátrali po obrázku vánočního stromečku, kde nás čekal třídní adventní úkol. Zdobili jsme si třídu i chodbu. Namalovali jsme čerty, Ježíška i vánočního kapříka a vyrobili jsme matematickou vánoční ozdobu. Plnili jsme vánoční úkoly v českém jazyce i matematice. Radost jsme prožívali při zpívání koled a vánočních písní nejen v naší třídě, ale i se staršími spolužáky nebo třeťáky. Paní učitelce Benešové a Štěpánkové za to moc děkujeme. Navštívili jsme Muzeum Vysočiny, abychom si oživili vánoční tradice. A teď nezbývá, než si prožít poslední společný den tohoto kalendářního roku. Co nás asi čeká? Stromeček máme nazdobený, tak uvidíme, jestli nám Ježíšek nenadělí nějaký dáreček…

Všem přejeme krásné Vánoce a úspěšný rok 2024!

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data

Adventní čas ve 4. A


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny