Zpívání na schodech

V tomto posledním předvánočním týdnu si pro naši školu připravili překvapení žáci šestých a sedmých tříd. V hodinách hudební výchovy poctivě nacvičili ty nejkrásnější vánoční písně. Kdo mohl, doprovodil spolužáky na hudební nástroje, mimo jiné na housle, klarinet, zobcovou flétnu, violoncello, kytary, ale i různé drobnosti z Orffova instrumentáře.  I když tréma působila na všechny, nedali na sobě nic znát, především díky podpoře svých spolužáků z řad diváků. A že jich bylo! I přes technické obtíže se vše podařilo. V pátek nás navíc potěšili žáčci z 2. A, kteří si připravili vtipné ztvárnění písně Veselé Vánoce.

 

Krásné Vánoce všem...


Zobrazení: Alba | Podle data

Zpívání na schodech


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny