ZOO v kufru

Loni jsme si ve škole moc zábavy neužili, a tak jsme letos neváhali a hned na začátek roku jsme se vypravili do zoo. Využili jsme samoobslužného programu ZOO v kufru. Při prohlídce zoo jsme se postupně seznamovali s některými zástupci ze živočišné říše, dozvěděli jsme se zajímavé informace a plnili jsme úkoly. Sbírali jsme pštrosí vejce, sáhli jsme si na skutečnou pštrosí skořápku, tygří kůži nebo svlečenou kůži hada. Řekli jsme si, jak loví žáby hmyz jazykem a také jsme zkoušeli chytat mouchy. Porovnávali jsme zbarvení srsti savců a přiřazovali ji jejich majitelům. Prostě úkolů bylo moc, ale času málo. Ve škole si ještě pohrajeme s pexesem a připomeneme si, co jsme se dozvěděli při vyplňování pracovních listů. A do zoo se musíme ještě někdy vrátit, abychom prozkoumali to, co jsme dnes nestihli.

 

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data

ZOO v kufru


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny