Žijeme v době "elektrické"?

Život bez elektřiny si už vůbec nedovedeme představit. Není tedy od věci se s tímto tématem blíže seznámit i ve škole. Páťáci si v hodinách přírodovědy připomněli, kde se elektrická energie vyrábí, jaké používáme elektrické spotřebiče, jak s nimi máme zacházet, co máme dělat s vybitými bateriemi,...                                                                                                   

Od teorie jsme samozřejmě přešli i k praxi. Předvedli jsme si elektrické hračky, udělali jsme pár pokusů. Vyzkoušeli jsme si zapojení elektrického obvodu a zjišťovali jsme, které látky jsou vodivé či nevodivé.                                                                                                                           

Nezapomněli jsme ani na bezpečnost při zacházení s elektřinou a na nutnost elektrickou elektřinou šetřit a myslet tak na naše životní prostředí.


Zobrazení: Alba | Podle data

Žijeme v době "elektrické"?


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny