Vánoce v domově pro seniory Lesnov

Vyrábíme přáníčka pro seniory

Dnes, tedy 18. 12. jsme se se třemi žáky vydali do domova pro seniory na Lesnově. Žáci druhého stupně pod vedením p. uč. Finkové připravili nádherná vánoční přáníčka i s malým sladkým překvapením. Imobilním klientům jsme rozdali přáníčka přímo v pokojích, prohodili jsme společně pár milých slov. Ostatním klientům jsme předali milá překvapení na besídce, kterou pro ně uspořádal Dětský lesní klub. Věříme, že jsme v domově pro seniory pomohli vytvořit vánoční pohodu. Děkujeme všem, kteří se na výrobě přání podíleli, děkujeme p. Böhmové, vrchní sestře domova pro seniory, za obětavý přístup, p. Šťáskové za pomoc s organizací celé akce, p. uč. Finkové a všem žákům za nádherná přání a především třem "velvyslancům", díky kterým můžeme být na naši školu pyšní. 

 

Vedení školy.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny