U nás už bylo bílo

V pondělí 11.listopadu jsme se stejně jako vloni těšili na Projekt Svatý Martin. Bílé vločky nás bohužel neprovázely, ukázaly se až druhý den. Přišli jsme do školy v bílém oblečení. Představovali jsme tak bělouše, sníh, ale i husy v husinci. Zopakovali jsme si pověsti a písně o Martinovi, zapsali báseň, určovali druhy vět s tímto tématem, řadili slova podle abecedy, určovali slovní druhy, počítali slovní úlohy s husami a podkovami, s počtem upečených martinských rohlíčků, namalovali koníka a zdramatizovali si všechny tři pověsti (o pomoci žebrákovi, o skrývání se v husinci i o pečení svatomartinských rohlíčků v Jihlavě). V HV jsme si zazpívali píseň Už Martin na bílém koni. Na fotografiích si můžete prohlédnout i to, jak jsme tento projekt prožívali kdysi v 1.třídě. Den jsme si moc užili!


Zobrazení: Alba | Podle data

U nás už bylo bílo


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny