To dobré v nás...

"Žádný dar nepovznáší tolik dárce i obdarovaného jako důvěra."

Henry David Thoreau

Máme nejen laskavé pedagogy, ale i skvělé žáky. To se opět prokázalo, když naše p. učitelka Naďa Finková zorganizovala další "děkovací" akci pro naše zdravotníky. Tentokrát vybídla děti k přípravě dobrot všeho druhu, k výrobě dárečků a přání.

Děti často za pomoci rodičů nelenily a doručily do školy neuvěřitelné množství zákusků, cukroví, perníčků, beránků, ale i krásných dárků. Za pomocí p. učitelek a p. asistentek byly tyto milé pozornosti doručeny na několik oddělení jihlavské nemocnice, za mnohé například na urgentní příjem, do odběrového stanu a na dětské oddělení.

Děkujeme vám, naši pedagogové, žačci a jejich rodiče, že jste nám ukázali, jak může být na světě krásně. 

vedení školy


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny