První vysvědčení

Prvňáčci dnes převzali svoje první vysvědčení.                                                                                               

Den jsme zahájili povídáním v komunitním kruhu. Zhodnotili jsme, co se nám ve škole líbilo, co se nám dařilo, ale zmínili jsme také, kde máme ještě rezervy. Dopoledne nás provázela pohádka O třech prasátkách. Uvědomili jsme si, že dařit se bude hlavně těm, kteří budou pracovití a dokážou při práci přemýšlet.  Přiřazovali jsme obrázky, skládali puzzle, hráli pexeso. Příběh jsme četli, vyprávěli i zhlédli na videu. V matematice jsme si nakreslili „osmičkového“ tučňáka a řešili jsme logické úlohy. Procvičili jsme také svou hlavu i ruce při poznávání stavebnice ROTO. Dopoledne nám zpříjemnila i návštěva paní redaktorky z Jihlavských listů.

Přestože podmínky pro vzdělávání nebyly ideální, děti za první pololetí udělaly veliké pokroky. Velkým dílem k tomu přispěli i rodiče, kteří se dětem věnovali během distančního vzdělávání. Předání vysvědčení se samými jednotkami pak bylo odměnou za půlroční práci.                                                       

Všem prvňáčkům držíme palce i do dalších měsíců, aby byli stejně úspěšní a zvídaví jako doposud.

 

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny