Prvňáci se vrací do školy

Prvňáčci a hlavně jejich rodiče se dočkali, a my jsme se mohli vrátit do školy. I když jsme měli všichni podmínky k učení hodně ztížené, všechno jsme nakonec zvládli. Děti se zdokonalily ve čtení i v psaní, udělaly pokroky v matematice. Jak se můžete přesvědčit z fotodokumentace, naše činnost byla hodně různorodá. Stihli jsme také tvořit, občas si na dálku zazpívat a trochu si pohrát. Práce to byla mnohdy hodně náročná, někdy byla zábavná více, někdy méně, ale všem prvňáčkům patří rozhodně obrovská pochvala, že tak velké množství práce zvládli a že se jim povedlo vyrobit tolik krásných věcí. A rodičům patří velké díky za jejich trpělivost, péči a podporu.

 

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny