Páťáci v Horáckém divadle Jihlava

Páťáci se hodili do gala a v pondělí se vypravili do Horáckého divadla na dospělácké představení Šakalí léta.  Protože jsme věděli, že důležitou roli v inscenaci hraje muzika, už dopředu jsme se jeden rock´n´roll naučili, abychom si mohli s herci zanotovat. 

V divadle jsme si užili pohodlí lóží i příběh malého Kšandy, který nám přiblížil období konce padesátých let svýma očima.  Poklid dejvické party však rozvířila postava mladíka Bejbyho a s ním i rytmus
rock´n´rollu.  

I když jsme možná ještě všechno nepochopili, alespoň trochu jsme nahlédli do stinného období naší historie a užili jsme si výborné herecké výkony, skvělou hudbu i taneční choreografie.

Ve škole jsme pak představení zhodnotili a zahráli jsme si na reportéry, kteří zjišťovali, jak se nám představení líbilo.


Zobrazení: Alba | Podle data

Páťáci v HDJ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny