Kariérní poradenství v době karantén

Na přelomu listopadu a prosince proběhly i přes současnou situaci exkurze za zpřísněných podmínek.

Obě deváté třídy navštívily Střední školu stavební Jihlava včetně možnosti návštěvy dílen a odborných učeben v Heleníně. Žákům byla nabídnuta možnost přihlásit se na přijímačky nanečisto 4. 2. 2022, více tento odkaz: http://www.ssstavji.cz/vismo/formulare2.asp?id_f=51

Zájemci z 9. a 8. ročníků navštívili SOŠ a SOU Třešť, kde jsou některé obory zaměřené přímo na žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, na druhou stranu o obor cukrář se zajímali i žáci s výbornými studijními výsledky. Účastníci exkurze navštívili mimo jiné krásné prostředí arboreta, o které pečují studenti oboru zahradník, prohlédli si internát a vyslechli přednášku o oboru řezník, viděli ukázky praktické činnosti studentky oboru Pečovatelské služby, který má určitě budoucnost.

Akce, která proběhla přímo na naší škole, byla prezentace Hotelové školy Světlá naším bývalým žákem včetně barmanské show.

V příštím týdnu proběhne pro zájemce z 9. tříd workshop k volbě dalšího směru vzdělávání.

autor: Mgr. Marie Palánová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Kariérní poradenství


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny