Halloween ve 3.A

Na dnešní den se děti ze 3.A těšily a připravovaly už od minulého týdne. Do školy mohly přijít v maskách, s dobrotami od maminek a se zvědavostí, co se bude dít. Nejprve jsme si vysvětlili původ oslav svátku Halloween, všichni se seznámili s novými pojmy, které se objevily v diktátu následně kontrolovaném na cedulkách rozmístěných po třídě, počítali strašidelné slovní úlohy, naučili se nová anglická slovíčka, která využili při práci na interaktivní tabuli i v pracovním listu, poté vytvořili ve skupinách Halloweenský plakát a nakonec sami dopisem zhodnotili své celodenní aktivity. Dětem se den líbil, odcházely spokojené, o čemž vypovídá jejich písemné hodnocení...např. Halloween je super svátek..., ..naučila jsem se plno nových slovíček do angličtiny...., ..byl to krásný den..., ...bylo to moc těžké, ale moc zábavné a uklidňující, takový den by se měl opakovat..., ..pracovalo se mi hezky a doufám, že mé skupině taky.., ..anglické děti říkají koledu nebo něco provedu.., ..a slaví se v Americe 31. října.., děti se oblékají do kostýmů a chodí k lidem koledovat o sladkosti.., je to fajn svátek a jsem ráda, že se slaví..


Zobrazení: Alba | Podle data

Halloween ve 3.A


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny