Dukovany - tentokrát jinak

Každý rok žáci 9. tříd absolvují exkurzi do jaderné elektrárny. Letos jsme tedy využili nabídky on-line exkurze. Jednalo se o živý přenos v prostředí Teams. Současně s námi se přenosu zúčastnily třídy z Kladna a Příbora. Na konci hodinové exkurze průvodkyně vyzkoušela, jak žáci dávali během přenosu pozor. Mezi 3 nejlepší se dostal i žák naší školy Martin Tůma. Všichni spolužáci projevili radost z jeho úspěchu. Balíček s odměnami pro vítěze dorazil poštou.

 

Ne menší veselí připravili pro svoje spolužáky dva žáci osmé třídy, kteří si nachystali pokus, který se zdráhala uskutečnit s dětmi i učitelka. Ale protože pokus znala, dala k jeho provedení souhlas. Návod sdělovat nebudeme. Ale výsledek je efektní, posuďte.

autor: Mgr. Marie Palánová


Zobrazení: Alba | Podle data

Dukovany - tentokrát jinak


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny