Den dětí v 1. A

Dnešní den jsme zahájili vyluštěním křížovky. V tajence jsme objevili jméno Macha a Šebestové, seznámili jsme se s jejich autory a zhlédli jsme pohádku Vzorné chování. Snad jsme si uvědomili, co je správné a co ne. Většinu dopoledne nám zabrala práce na stanovištích. Děti si utvořily dvojice a dle svého výběru mohly plnit úkoly na čtrnácti stanovištích. Za každý splněný úkol dostaly razítko. Skládaly  a vybarvovaly matematické obrázky, přiřazovaly věty k obrázkům, procvičily psaní v písance, mohly složit obrázek z geometrických tvarů nebo postavit stavbu z krychlí, přiřazovaly pohádkové postavy, kreslily obrázky podle zadání, skládaly slova i věty, slova také vymýšlely, ale hlavně si mohly namalovat kamínek! Vyhodnotili jsme také „krále čtenářů“ tohoto měsíce. Na závěr dne jsme šli svůj kamínek umístit do přírody, abychom udělali radost i někomu dalšímu. Po zasloužené práci jsme si s chutí protáhli tělo na prolézačkách.

Děti si za dnešní práci zaslouží velkou pochvalu a mně nezbývá, než jim popřát k dnešnímu svátku co nejvíc radosti, úspěchy ve škole, spolehlivé kamarády, milující rodiče a hlavně zdraví!!!

 

autor: Mgr. Hana Wenigová


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny