Děkujeme!

Je to již několik měsíců, kdy se celý svět musel přizpůsobit nové nepříjemné události. Ta se týkala i České republiky, tedy i naší školy. Abychom mohli otevřít školu pro žáky nejen prvního stupně, ale i 9. ročníků, museli jsme přizpůsobit prostředí a chod školy všem hygienickým požadavkům. 

S pořízením hygienických prostředků nám pomohla Nemocnice Jihlava díky projektu Čisté ruce žáků, také Odbor školství, kultury a tělovýchovy Magistrátu města Jihlavy nám dodal mnoho ochranného materiálu. Dále jsme získali zdarma štíty pro všechny učitele od pana Lukáše Tichánka http://www.lukastichanek.cz/. Velmi děkujeme

Velké poděkování patří zaměstnankyním kanceláře naší školy, které nejen neúnavně a bez ustání vydávaly potvrzení o ošetření člena rodiny, ale udržovaly v chodu celou školu. Poděkování rovněž patří p. ředitelce, která musela řešit mnoho neočekávaných situací a musela vydávat mnoho správných rozhodnutí, často bez potřebných informací. Děkujeme také p. školníkovi za pomoc s instalací hygienických zařízení a všem provozním zaměstnancům základní školy i školní jídelny.

Nezapomínejme ani na učitele, paní asistentky, žáky a jejich rodiče. Díky jim všem jsme tyto měsíce zvládli. 

A abychom toto poděkování vyjádřili opravdu výrazně, p. uč. Finková zorganizovala i s pomocí učitelů 1. stupně velkolepou akci. Žáci naší školy vytvořili během uzavření škol výtvarná díla, vyjadřující poděkování všem lidem, kteří se podíleli na pomoci svým spoluobčanům v boji s touto nepříjemnou událostí. Každý z žáků mohl vyjádřit, komu by rád poděkoval, objevila se poděkování pro zdravotníky, záchranáře, hasiče, policisty, ale i prodavače a vůbec všechny, kteří i přes nebezpečí nákazy pokračovali ve své práci. Děti také znázornily poděkování těm, kteří nezištně a dobrovolně pomáhali lidem ve svém okolí, ať již nákupy, šitím roušek, ale i vlídným slovem.

Jsme velmi hrdí na naše žáky, kteří si uvědomují důležitost sounáležitosti mezi lidmi a jsme rovněž velmi vděční p. učitelce Finkové, která v žácích probudila tento entuziazmus a krásně vyzdobila naši školu.

Markéta Pfeiferová

zástupce ředitelky

 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny