Čertí kvítka v 5. A

Páťáci si dnes užili projektové vyučování. Dnešní den nemohl mít jiné téma než čertovské. Nejprve jsme si připomněli tuto typickou českou tradici. Vysvětlili jsme si, co to je zpráva a oznámení a zkusili jsme vytvořit pozvánku na Mikulášskou besídku.                                                                                     

V počítačové učebně jsme, kromě práce na počítači, absolvovali „běhací“ diktát. A hlavně nás tu čekalo veliké překvapení! Přišel samotný Mikuláš, doprovázený andělem i čertem.                                                                                                                             

Vybarvili jsme také matematický obrázek, řešili logické úlohy.                                                                            

Pro většinu dětí byla největší zábava, že jsme si v týmech mohli vymyslet Čertovskou republiku. Tu jsme pak představili ostatním skupinám. Všechny své práce jsme vystavili na tabuli, abychom je mohli důkladně prozkoumat.                                                                                                                                          

Čertovské písničky i obrázky jsme zvládli už v předstihu a tak teď už budeme jen čekat, jak asi dopadne dnešní večer…


Zobrazení: Alba | Podle data

Čertí kvítka v 5. A


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny