Návrat do škol od 4. 1. 2021

Informace k 18. 1. 2021

"Školy budou i v příštím týdnu, tj. od 25. ledna, pokračovat ve výuce dle současného režimu, který odpovídá stupni 5 matice opatření PES, ”vyjádřil se ministr školství Robert Plaga.

Pro nás to tedy znamená, že se prezenční výuky účastní nadále pouze žáci 1. a 2. ročníku. 

Informace k návratu žáků 1. a 2. ročníku

Ke dni 4. 1. 2021 se vrací zpět do školy žáci 1. a 2. ročníků.

V provozu bude školní jídelna i školní družina pro žáky 1. a 2. ročníku tak, jak jste byli zvyklí. Obědy mají děti automaticky nahlášené.

Obědy jsou žákům 3. - 9. ročníku odhlášeny, prosíme, kdo má zájem o vyzvedávání obědu pro žáky v distančním vzdělávání, aby nahlásil tuto informaci na email jidelna@zstgm-ji.cz do 4.1. 2021 do 8.00. Výdej obědů žákům na distanční výuce bude probíhat od 11.00 - 11.30 a od 12.45 - 13.00.

Pro žáky 1. a 2. ročníku je povinné mít v budově školy nasazenou roušku. Prosíme rodiče, aby dětem připravili dvě roušky do sáčku.

Žáci 3. - 9. ročníku budou vzděláváni distančně prostřednictvím aplikace MS Teams. Z rozvrhu hodin budou vyjmuty předměty UAK,VkZ, VkO, ČaSP, Tv, Vv, Hv. 

 

Děkujeme a těšíme se na vás.

Vedení školy

 

 

 

 

 

 

 

Milí rodiče,

dnes ministr Plaga prohlásil, že návrat žáků 4. ledna proběhne v režimu stupně 5, tedy prezenčně pouze 1. a 2. ročníky, zbytek ročníků distančně.

Jakmile se situace změní, budeme vás na našich stránkách a v Bakalářích informovat. 

I přesto vám přejeme klidné vánoční svátky se svými nejbližšími a do nového roku si přejeme, ať jsme všichni zdraví a plnou školu dětí.

Andrea Frolíková

ředitelka školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny