Lyžařský výcvikový kurz

V letošním školním roce jsme bohužel nemohli uspořádat pobytový lyžařský výcvikový kurz, ale ani tak naši žáci nepřišli o možnost společně si zalyžovat. Paní učitelka Lenka Kočová zorganizovala pro žáky, kteří projevili zájem, lyžařské dny, a to v úterý 8. 2. 2022 se zkušenějšími lyžaři v lyžařském středisku Monínec a ve dnech 9. a 10. 2. 2022 pro lyžaře s menšími zkušenostmi a pro začínající lyžaře ve skiareálu Šacberk.

Obě akce se povedly, žáci opět ukázali, jak skvělí dokáží být, jak dokážou "zabrat", jak si dovedou pomáhat. Děkujeme všem vyučujícím za pomoc a spolupráci na LVK a těšíme se za rok Skol! 

Vedení školy děkuje paní učitelce Kočkové za náročnou organizaci obou akcí. 

autor: Mgr. Markéta Pfeiferová

autorky fotografií: Mgr. Lenka Kočková, Mgr. Andrea Frolíková, Mgr. Veronika Rédlová


Zobrazení: Alba | Podle data

Lyžařský výcvik


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny